KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857450
nr 1385 7450
Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 39x28, yttermått inklusive ram: 53x43cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:06:17
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr
6
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
1.100 kr
1.300 kr
6
1.500 kr
1.900 kr
6
2.000 kr
2.200 kr
6